Baumas, maldināšana un Patēriņa kredītu konsultācijas dienests

tas ir patēriņa kredītsPatēriņa kredītu konsultāciju aģentūras darbojas kā starpnieks starp jums, tostarp jūsu kreditoriem, lai varētu izveidot kopumu ikmēneša maksājums plānot savu kreditoru piekrišanu pieņemt, un jūs varētu atļauties. Ir dažādi scenāriji, kur faktiski kredīta rezultāts konsultantam būs iespēja konsolidēt savu kredīta score kartes un iegūt zemāku ikmēneša maksājumu, nekā jūs varētu par saviem sans konsolidāciju. Jūs esat nav nepieciešams uzņemt visas nenodrošināti parādus kredīta score konsultāciju programmas ietvaros. Tieši tāpēc, kad jūs sazināties ACCC, mēs ļauj jums, lai noteiktu labāko veidu, lai pieeja jūsu apstākļus, un sniegt jums vislabākos kredītu konsultāciju pakalpojumu izvēles iespējas.

Visefektīvākais konsultanti piegādāt jums ar vairākām izvēlēm, lai pārvaldītu savu parādu kopā ar detalizētu sadalījumu, kur jums ir iespēja samazināt izdevumus. Gadījumā, ja summa, ko aprēķina ir kaut kas iekšā savu budžetu, jūs vēlaties sazināties ar kredīta score padomdevējs un iet cauri pilnu konsultēties, lai atrastu precīzu maksājuma cenas. Sākotnējā konsultācija aizņem apmēram 30 minūtes, lai piedzīvot savu pilno budžetu un arī pārskatīt visus savus parādus. Jums ir iespēja uzzināt par citām metodēm, lai pievērstos savākšanas kontus visā šajā mājas lapā, kā arī mūsu bez maksas tiešsaistes parādu atvieglojumu sistēmu.

Ja jūsu parāds ir tik liels, jūs varētu vēlēties, lai pārbaudītu spēkā parādu konsolidācijas vai parāda norēķinu pakalpojumus. Ja tā notiek, vismaz jums ir iespēja strīdēties par to, vai jums vajadzētu nepieciešams atmaksāt katru vienu no saviem parādiem. Tā vietā, viņi nāksies standarta politiku par to, cik daudz galvenais viņi gatavojas piedot, ja jūs neesat veicis maksājumus par kādu laika periodu.

Šos ziņojumus var ietekmēt arī jūsu spējas, lai iegūtu profesiju, īrēt māju vai iegūt apdrošināšanu. Tie var arī iegūt kreditoriem, lai samazinātu procentu likmes. Tas arī ietver kopsavilkumu par prasības celšanu piemēram spriedumiem un bankrotu.

Atbilde uz šo jautājumu vajadzētu būt vienkāršs, kopā ar apakšējā līnija ir jābūt saprātīgi. Noslēguma kontiem var būt nedaudz ietekmē jūsu kredīta score (met lejā tikai pāris punkti). Lūdzu, nav ignorēt šos burtus.

Kad jūs sazināties ar AFS runāt par savu parādu, jums ir jāstrādā kopā ar identisku konsultantu pastāvīgi. Jūs varētu izlemt budžeta konsultācijas ir tiešām viss, kas jums nepieciešams. Tas ir tieši tas veids palīdzības sertificēts kredīta padomdevējs var piedāvāt. Regulāri, konsultants var palīdzēt sastādīt budžetu un piegādes risinājumus, lai palīdzētu jums atrast vietas, kur jūs varētu apcirpt savu izdevumu.

Jums ir jāapzinās, ka gadījumā, ja jūs izvēlaties, lai sāktu parādu pārvaldības programmu, tā gatavojas ietekmēt savu kredīta score laikā ātrā termiņā, jo jums nāksies slēgt savus kontus. Plaukstošai atmaksas plānu, jums tiešām ir regulāri, savlaicīgi maksājumi, un var veikt 48 mēnešus vai vairāk laika, lai pabeigtu. Vairāk parādi Jūs varat iekļaut programmā, vienkāršāk tas būs tiešām izvairīties parādu ātrāk, lai tas ir iespējams panākt stabilitāti. Tie būs pēc tam ļauj jums, lai izstrādātu budžetu un spēles plānu, kas var novērst jūs no parādiem un spēj sekot līdzi labu, tīru kredīta rezultātu.

Comments are closed.

Post Navigation